FOTO Prvé zábery Sagana po konci na Tour: S manželkou oddychuje na jachte

Tagy
+ cyklistika
Tipujte s Fortunou

PORTOFINO - Diskvalifikáciou sa už veľmi netrápi. Šiesta účasť na Tour de France sa pre Petra Sagan skončila už po piatej etape. Zaplietol sa v nej do pádu Marka Cavendisha a rozhodcovia ho potrestali tvrdou diskvalifikáciou. Voľný čas využíva na dovolenku so svojou Katkou.

FOTO: Sagan zamieril za manželkou do Monaka. V tomto luxuse zabúda na škandalózne vylúčenie

Cestujem na letisko, odkiaľ odlietam do Monaka za manželkou,“ prezradil po nemilosrdnej diskvalifikácii z Tour de France na Facebooku Peter Sagan. Lenže v luxusnom sídle v Monte Carle sa dlho neohrial a s tehotnou manželkou vyrazil dovolenkovať. Zvedaví fotografi ho nachytali v talianskom Portofine, kde sa prechádzal s Katkou po uliciach a relaxoval na luxusnej jachte.

Náš cyklistický šampión nezvykne mať počas roka toľko voľného času, teraz ho nečakane dostal. Navyše je to pre rodinku Saganovcov nová situácia, keďže očakávajú prvého potomka. Bábätko by sa malo narodiť na jeseň a šťastní manželia sa na príchod už tešia.

Šéf rozhodcov na Tour sa vyjadril k vylúčeniu Sagana: Tieto slová vytočia celé Slovensko

Bora pokračuje v boji za Sagana: Už nejde o jeho vinu, ale o čosi iné

Teraz si môžu užívať spoločné chvíle. Vybrali sa naozaj na romantické miesto, do malebného talianskeho letoviska, ktoré s obľubou vyhľadávajú milióny turistov. Ani to ich však neodradilo a rozhodli sa oddýchnuť si pri mori. Katka už svoje bruško neskrýva a vyzerá veľmi spokojne. Napriek nečakanému koncu na Tour má úsmev na tvári aj náš cyklista. Spoločné chvíle sú totiž na nezaplatenie.

Autor: mtr, foto profimedia.sk