Saganova najvernejšia fanúšička nemohla uveriť vylúčeniu z Tour: Jej reakcia vás dojme

Tagy
+ cyklistika
Tipujte s Fortunou

BRATISLAVA - Fanúšikovia na Slovensku, ale aj po celom svete sa búria proti vylúčeniu nášho cyklistu Petra Sagana (27) z Tour de France. Nepomohol ani oficiálny protest Bory-Hansgrohe. Všetkým podporovateľom Tourminátora tak ostali len oči pre plač. Iba 7-ročné dievčatko mu však poslalo odkaz, ktorý sa stal hitom internetu a zaručene vás chytí za srdce.

Slovenský futbalista sa s tým nepáral: Saganovi po vylúčení poslal vulgárny odkaz

Majstrovi sveta udelili po kolízii s Markom Cavendishom v 4. etape členovia disciplinárnej komisie 30-sekundovú penalizáciu a odobrali mu 80 bodov. Neskôr však celú situáciu preskúmali ešte raz. Následne vydali šokujúci ortieľ, keď Petra diskvalifikovali z celej Tour.

Usporiadateľom a členom spomínaj komisie začali ihneď fanúšikovia slovenskej cyklistickej hviezdy posielať nevraživé odkazy. V stovkách komentároch na sociálnych sieťach nájdete pohoršenie a nesúhlas každého druhu. Avšak ten, ktorý posiela Saganovi iba 7-ročné dievčatko, nemá konkurenciu.

VIDEO Ani Cavendish, ani Sagan. TOTO je skutočný vinník zrážky, prečo ho nikto nerieši?

"Drahí sudcovia Tour de France, nemali by ste Sagana diskvalifikovať, pretože nechcel Cavendishovi ublížiť. Snažil sa len udržať rovnováhu na bicykli, čo je dosť náročné, keďže je to veľký chlapík! PS: Milujem cyklistiku," zneli slová malej hrdinky Bethany v otvorenom liste, ktorý zverejnila aj na sociálnej sieti twitter.

Okamžite sa stala hitom internetu. Podporili ju stovky tisíc ľudí po celom svete. Pre Sagana môžu byť teda tieto slová akou-takou útechou.

Tajná nahrávka komisárov z Tour unikla! Český cyklista si strieľa zo Saganovho vylúčenia

Velits si o potrestaní Sagana myslí svoje: Tieto slová fanúšikov (asi) nepotešia

Konšpiračná teória či sprisahanie? Za vylúčením Sagana môže byť kontroverzná zmluva

VIDEO: Celkom nový dôkaz o Saganovej nevine. Toto spôsobilo Cavendishov pád!

Autor: lum, foto profimedia.sk
Galéria (2)