Hrajúca legenda Chelsea dostala prekvapujúcu ponuku. Zlanári Terryho čierny kôň súťaže?

Tagy
+ 1.Anglicko + Bournemouth + Chelsea
Tipujte s Fortunou

LONDÝN - Z miláčika tribún sa stal pomaly tŕň v päte futbalovej Chelsea Londýn. John Terry (36) ako dlhoročný kapitán sa nechystá zavesiť kopačky na klinec, ale "The Blues" mu negarantujú miesto v základnej v zostave. S prekvapujúcou ponukou pre neho prišiel futbalový trpaslík z Premier League.

Tajomstvo čierneho koňa Premier League z Bournemouthu? Ich trénera chce aj Albión

Inak ako odvážna sa ponuka od FC Bournemouth pre londýnsky klub nedá nazvať. Chcú totiž Terryho na hosťovanie. Podľa Sportsmail je však nepravdepodobné, že skúsený obranca The Blues už teraz v zimnom prestupovom období prikývne na ponuku. Terry má budúcnosť po príchode nového trénera Antonia Conteho stále neistú. Zatiaľ si totiž nevybojoval pevné miesto v základnej zostave "modrých", preto sa jeho meno spája s odchodom. Deviaty celok Premier League na čele s manažérom Eddiem Howem verí, že Chelsea nakoniec na ponuku The Cherries prikývne.

Hviezde Chelsea chýba domov. Chcel som pred sezónou odísť, odhalil veľké priznanie

Bournemouth totiž potrebuje obrancu ako soľ. Práve Chelsea si z hosťovania stiahla ich defenzívny pilier Nathana Akeho. Howe tak musí čo najrýchlejšie nájsť adekvátnu náhradu. John Terry síce s klubom ruského miliardára Romana Abramoviča predĺžil zmluvu v lete o jeden rok, no pre zranenie nehral od konca novembra. Po rekonvalescencii nastúpil tento týždeň v FA Cupe proti Peterboroughu a v najvyššej anglickej lige odohral túto sezónu len 5 zápasov. 

Legenda zo Stamford Bridge vynechá s určitosťou aj najbližší zápas, pretože v zápase s Peterboroughom v FA Cupe sa po zákroku na Leeho Angola porúčala predčasne pod sprchy. "Bol to skvelý pocit byť späť na ihrisku, hoci len na 67 minút," napísal na Instagrame.

Autor: zig, foto Reuters
Galéria (1)