VIDEO: Fabregas takmer odtrhol nohu hráčovi Liverpoolu. Nechutný faul mal po zápase nečakanú dohru

Tagy
+ Chelsea + Liverpool
Tipujte s Fortunou

KALIFORNIA - Futbaloví priaznivci v Kalifornii boli svedkami atraktívneho stretnutia medzi dvoma anglickými klubmi, Liverpoolom FC a Chelsea Londýn. "The Blues" zvíťazili ďaka gólu Garryho Cahilla 1:0, po zápase sa však viac hovorilo o Španielovi Cescovi Fabregasovi (29), ktorý brutálnym faulom takmer zlomil nohu Ragnarovi Klavarovi (30). Fabregas videl okamžite červenú kartu. Celá situácia však mala dohru po zápase.

Viacero tímov z anglickej Premier League sa momentálne pripravuje na novú sezónu v USA. Dnes v noci sa proti sebe postavili hráči Liverpoolu a Chelsea. Napriek tomu, že išlo iba o prípravný zápas, na trávniku sa poriadne iskrilo.

V 70. minúte stredopoliar The Blues Cesc Fabregas takmer zlomil nohu Ragnarovi Klavarovi. Nevyberavým sklzom zložil súpera k zemi. Ihneď uvidel červenú kartu a musel sa porúčať pod sprchy.

Ihneď po zápase sa však Španiel prišiel svojmu protihráčovi ospravedlniť priamo do šatne Liverpoolu. Aj keď to bol od Fabregasa zákrok na kriminál, jeho gesto bolo nepochybne sympatické. Podobné veci sa vo svete futbalu často nevidia.

Autor: lum, foto Reuters
Galéria (1)