Škrtel si s Fenerbahce tľapne v pondelok. Ročne zarobí 2,5 milióna eur

Tagy
+ 1.Turecko
Tipujte s Fortunou

BRATISLAVA - Prestup Martina Škrtela (31) do tureckého Fenerbahce bude už iba formalitou. Hlásia turecké média, podľa ktorých by mal náš reprezentant podpísať novú zmluvu už tento pondelok. To, že je transfer rodáka z Handlovej z Anglicka do Turecka na dosah dokazujú aj posledné jeho kroky na sociálnych sieťach.

O prestupe Škrtela z Liverpoolu sa hovorí už dlhšiu dobu. Zástupcovia oboch klubov sa už dohodli na prestupovej čiastke 6,6 milióna eur. Posledným krokom mala byť dohoda medzi Martinom a tureckým veľkoklubom na novej zmluve.

Turci hlásia: Škrtel spečatí budúci týždeň prestup do Fenerbahce

„Mala byť znieť na tri roky s ročným platom 2,5 milióna eur," píše turecký fanatik sport. Podľa šéfa klubu Aziza  Yildirima by malo k oficiálnemu podpisu prísť už tento pondelok. Martin si momentálne užíva zaslúženú dovolenku v Cannes.

Garde mu robí manželka Barbora. To, že ďalšie kroky nášho kapitána poputujú zrejme do Turecka, dokazuje aj aktivita na sociálnych sieťach. Martin na Instagrame začal sledovať klubový profil Fenerbahce. Barbora zas na svojom profile použila tureckú zástavu.

„Posledných pár dní na slnku s manželkou. Než ??? odštartujem novú sezónu," stále s otáznikmi a pod rúškom tajomstvo hovorí o svojej budúcnosti Martin Škrtel. 

Autor: Šport24.sk/šat foto Intstagramové konto Martina Škrtela