FOTO: Kto by jej odolal? Fanúšikovia prosia vyzývavú manželku futbalistu: Nespi s ním

Tagy
+ Besiktas
Tipujte s Fortunou

ISTANBUL - Pre titul všetko! Fanúšikovia Besiktasu Istanbul sú tak posadnutí ziskom tureckého ligového titulu, že od obrancu Duška Tošiča žiadjú priam nemožné. Či skôr jeho manželku, sexbombu Jelenu Karleusaovú.

Do konca tureckej Super Lig zostávajú tri kolá a Besiktas vedie tabuľku o dva body pred mestským rivalom Baseksehirom. Ak Besiktas uspeje, do vitríny pridáí už 15. domácu ligovú trofej.

FOTO Ronaldo prichytený na dovolenke: Jeho vyšportovanú postavu zatienili priateľkine krivky

Priaznivci „čierno-bielych“ sa spoliehajú aj na služby srbského obrancu Duška Tošiča. Dokonca až natoľko, že jeho manželku odhovárajú od akýchkoľvek posteľových radovánok.

Bláznivý fanúšik Hidir Hidirov poslal krásnej Jelene prosbu na sociálnych sieťach: „Jelena, prosím, nemiluj sa s Tošičom tri týždne, po nich to môžete robiť každý deň. Besiktas musí byť šampión!“

Fanúšikovia sa zrejme obávajú že prsnatá blondína by mohla futbalistu natoľko vyšťaviť, že by od únavy nevládal vybehnúť na ihrisko. A čo na to Jelena? Tá sa na špecifickej požiadavke fanúšika len schuti zasmiala.

Jelena Karleušaová je speváčkou, blogerkou a aj aktivistkou za ľudské práva. Preslávila sa aj tým, že obvinila Kim Kardashian z krádeže jej vzhľadu a imidžu.

Slávna je po celom svete, veď len na Instagrame ju sleduje viac ako 1,5 milióna používateľov. Srbskému futbalistovi povedala áno v roku 2008. Či napokon prosby fanúšikov vyslyší, nevedno. No jej manžel by mal určite čo robiť, aby odolal.

Viac foto nájdete v galérii.

Autor: mtr, foto Instagram, Facebook