Slovan proti Jelgave po troch mesiacoch opäť na Pasienkoch. Na trávniku za 60-tisíc eur

Tagy
+ Slovensko
Tipujte s Fortunou

BRATISLAVA - Slovan pokračuje v účinkovaní v Európskej lige. V 2. predkole Európskej ligy si vo štvrtok o 20.15 h zmieria sily s víťazom lotyšského pohára FK Jelgava. Po rekonštrukcii trávnika sa predstaví na domácich Pasienkoch

Ako je známe práve pre obnovu hracej plohy belasí mali odohrať zápas prvého predkola proti FK Partizani na štadióne v Senici. Stretnutie sa tam napokon pre vyradenie albánskeho šampióna KF Skënderbeu Korce z rozbiehajúceho sa ročníka Ligy majstrov nekonal a belasí postúpili bez boja. Išlo o trest od Európskej futbalovej únie (UEFA) za ovplyvňovanie výsledkov.

Slovan sa v predkole Európskej ligy vytrápil v Albánsku. Nepomohli ani reprezentanti

V druhom kole belasí narazia na Jelgavu. Slovanisti majú opäť iba postupové ambície, ale tentoraz stretnutie určite odohrajú a na domovských Pasienkoch. Rekonštrukcia trávnika, ktorá prebiehala už od mája, je definitívne ukončená. „Ihrisko bude vo štvrtok hotové a pripravené. Celá rekonštrukcia stála plus mínus 60-tisíc eur," prezradil Trutz.

Belasí počas leta "nerekonštruovali" iba trávnik, ale aj káder. Ako sú na tom Slovanisti v tomto smere? „Prebudovanie mužstva bolo našim prvoradým cieľom. Priniesli  sme do tímu kvalitných hráčov. Teraz je na trénerovi, aby urobil kvalitné mužstvo," dodal Trutz.

Autor: Šport24.sk/šat
Galéria (1)